Firma Spawak powstała w 2012 roku w Konarzycach. Działalność oparta o rodzinne tradycje oraz prężny rozwój firmy od początków jej istnienia sprawiły, że obecnie posiadamy silną pozycję na rynku.

Kompleksowa oferta oraz długoletnie doświadczenie są gwarancją zadowolenia naszych klientów.

Naszą działalność rozpoczęliśmy od produkcji małych i prostych, typowych  zbiorników. Z czasem jednak dzięki zaufaniu klientów i coraz większym zainteresowaniu naszymi wyrobami, staliśmy się firmą produkującą również niestandardowe zbiorniki ze stali nierdzewnej dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Realizujemy zamówienia według przesyłanych projektów. Często także, po rozmowie z wymagającym klientem doradzamy  fachowo, jaki zbiornik możemy wykonać i w jaki sposób, tak, żeby wymagania klienta  te zostały zaspokojone. 

Dzięki wysokiej jakości wykonania oraz dbałości o każdy szczegół staliśmy się ważnym dostawcą zbiorników ze stali nierdzewnej na rynku Polskim i za granicą. Polecani jesteśmy przez naszych klientów biznesowych i indywidualnych, którzy systematycznie do nas wracają z zamówieniami.

Obecnie w naszej ofercie posiadamy podgrzewacze wody, hydrofory, zasobniki i odzyski ciepła, bufory,  także naczynia wyrównawcze c. o. , wanny i przede wszystkim nietypowy asortyment wyrobów niestandardowych.
Image

Sławomir Brutkowski SPAWAK
NIP: 718-116-43-05
Konarzyce
ul. Łomżyńska 53
18-400 Łomża

tel. /+48/ 511-165-100
tel. /+48/ 512-507-005
te. /+48/ 514-355-132

Image